Nad Jordanu brzegiem …
Aktualności 21 czerwca, 2026, Comments Off21 czerwca przeżywaliśmy UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWĄ w Kościółku św. Jana Chrzciciela . Mszy św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił Ks. Sylwester Brzeźny. Bardzo dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę. wyrazy wdzięczności dla strażaków z OSP Biskupi za niesienie baldachimu i zabezpieczenie ruchu podczas odpustu.



